Jeśli szukasz hipermarketu z szerokim asortymentem, który zaspokoi Twoje różne potrzeby, doskonałym wyborem będzie multimarket Jula. W jednym sklepie można znaleźć sprzęty idealne dla majsterkowiczów, sportowców, pasjonatów motoryzacji i wszystkich osób, które w jakikolwiek inny sposób aktywnie spędzają czas. Sprawdź, co możesz dostać w Jula w centrum handlowym Homepark Janki w Warszawie!

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz określonego sprzętu lub akcesoriów do potrzeb własnych, czy też zawodowych, w Jula Warszawa znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Szeroka oferta obejmuje zróżnicowane produkty, dzięki którym wyposażysz swój dom, ogród czy garaż. Przekonaj się, dlaczego warto odwiedzić ten sklep!

Jula Warszawa – co można tutaj znaleźć?

Ogromny asortyment multimarketu Jula można podzielić tematycznie na osiem kategorii: narzędzia i maszyny, artykuły budowlane i farby, elektryka i oświetlenie, odzież i artykuły bhp, ogród i wypoczynek, motoryzacja oraz gospodarstwo domowe. Różnorodność oferty umożliwia znalezienie zarówno profesjonalnych narzędzi, jak i zabawek dla dzieci.

W Jula Warszawa kupować mogą nie tylko osoby prywatne, poszukujące sprzętów do własnego użytku, ale także profesjonalni fachowcy czy firmy. Dostępny asortyment zadowoli  zarówno hobbystów, jak i prawdziwych specjalistów.

Produkty dostępne w ofercie Jula Warszawa pochodzą od renomowanych marek, więc reprezentują wysoką jakość, a przy tym można wybierać spośród opcji w różnych przedziałach cenowych. Co więcej, sklepy Jula są na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Marka aktywnie wspiera również działania proekologiczne, więc promuje używanie m.in. energooszczędnych urządzeń ze swojej oferty.

Jula Warszawa Janki – dlaczego warto wybrać się tu na zakupy?

Jula Warszawa Janki jest jednym z dwóch oddziałów tego sklepu w stolicy Polski. Świetna lokalizacja na terenie centrum handlowego Homepark Janki umożliwia udane zakupy – w jednym miejscu zgromadzone są bowiem rozmaite sklepy wnętrzarskie i wykończeniowe, więc z łatwością można zdobyć wszystkie potrzebne produkty. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ podczas jednego wyjazdu ma się szansę na to, by zakupić wszystkie niezbędne sprzęty i materiały.

Co więcej, w markecie Jula w Warszawie czeka na Państwa profesjonalna obsługa, zawsze gotowa pomóc. Dzięki temu nawet osoby niezdecydowane zakupią odpowiednie produkty, dostosowane do ich umiejętności, potrzeb oraz posiadanego budżetu. W sklepie często można natrafić także na niezwykle korzystne promocje, które pozwolą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Jula Janki godziny otwarcia

Ponieważ multimarket Jula nie jest stricte integralną częścią Homeparku, działa on w innym przedziale czasowym niż główna część kompleksu handlowego.

Jula Janki godziny otwarcia:

  • od poniedziałku do piątku – 8:00-21:00,
  • sobota – 8:00-21:00,
  • niedziela (handlowa) – 9:00-20:00.

Przed niedzielnymi zakupami należy upewnić się, czy dany dzień nie jest ustawowo określony jako wolny od handlu. Informacje na ten temat można zawsze znaleźć na stronie Homepark Janki.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz czegoś do domu, czy pracy – niezbędny sprzęt znajdziesz w Jula Warszawa Homepark Janki! W tak szerokim asortymencie z pewnością odnajdziesz wszystkie potrzebne produkty w korzystnych cenach. Już dziś wybierz się na zakupy!