Wszyscy jesteśmy zależni od ciepła, aby żyć, od ciepła łona naszych matek po przytulny klimat dobrze ogrzanego domu: ciepło daje życie i sprawia, że czujemy się bezpiecznie. Jednak tak jak ciepło to o wiele więcej niż pomiary w stopniach Celsjusza i Fahrenheita, tak grzejniki to znacznie więcej niż tylko technologia. Dla firmy AG GrzejnikiDesign są to również elementy dekoracyjne, które powinny idealnie pasować do różnych stylów aranżacji i wyposażenia – coś, co powinno być częścią indywidualnego stylu każdego z nas. Produkty i systemy dostępne na artykulygrzewcze.pl zapewniają idealne, energooszczędne rozwiązania zapewniające komfortowy, przytulny klimat w pomieszczeniach.

Do wyboru do koloru – rozmaitość urządzeń grzewczych AG GrzejnikiDesign

Na stronie artykulygrzewcze.pl znajdziemy szeroki wachlarz grzejników dekoracyjnych kilkunastu renomowanych producentów. Każdy z pewnością znajdzie produkt odpowiadający indywidualnym wymaganiom i oczekiwaniom dzięki różnorodności kształtów, bogactwu stylów i kolorów oraz dużemu zakresowi rozmiarów. Postanowiliśmy też przejrzeć najbardziej popularne na stronie modele i zebrać je w zestawieniu TOP 10 grzejników dekoracyjnych AG GrzejnikiDesign.

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Radox Serpentine

Klasyczne, drabinkowe grzejniki łazienkowe są ponadczasowe i funkcjonalne, jednak dlaczego by nie dodać naszej łazience designerskiego, nowoczesnego charakteru? Dekoracyjny grzejnik Serpentine marki Radox w unikalny sposób udekoruje Twoją ścianę, jednocześnie niezmiennie wydajnie ogrzewając łazienkę. Jego efektowna forma przyciąga spojrzenia i na zawsze zmienia podejście do roli grzejników.

Loftowy grzejnik Radox Nova Flat

To bezapelacyjnie ulubieniec ostatnich miesięcy – ten model kochają zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i klasycznego stylu. Co więcej, jego płaska, elegancka płyta doskonale wpasuje się też w styl loftowy – po prostu ideał!

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Brem Cross-Crossed Squares

Ten model to coś więcej niż grzejnik – to już designerskie dzieło sztuki, niczym funkcjonalna rzeźba! Jego artystyczne, estetyczne walory zachwycą każdego. Dzięki współpracy z projektantem stworzono grzejnik łazienkowy dekoracyjny, który jest równie praktyczny, co piękny!

Grzejnik Dekoracyjny Irsap Tesi 3

Irsap Tesi 3 to jednocześnie bestseller i hit miesiąca na stronie artykulygrzewcze.pl. Czemu grzejnik zawdzięcza ten sukces? Cechuje go ponadczasowa prostota, niebywała delikatność i pewna surowość formy. Dodatkowo jest dostępny w wielu kolorach, więc może stać się bohaterem każdego wnętrza.

Dekoracyjny grzejnik loftowy Brem Lamath 4

Widząc ten grzejnik loftowy, na myśl przychodzi nam kilka określeń: wyrafinowany, elegancki, kunsztowny, artystyczny. Nie dziwi więc fakt, że jest tak chętnie wybierany – jego finezyjnie połączone profile tworzą kształt, który jest odzwierciedleniem modernizmu i minimalizmu.

Grzejnik Łazienkowy Pmh Rosendal Massive

Duża wydajność cieplna, wysoka jakość materiałów i staranne wykonanie oraz minimalistyczna stylistyka – to cechy, za które ten model jest z pewnością ceniony przez Klientów AG GrzejnikiDesign.  

Grzejnik Łazienkowy Sunerzha Elegy Inox Polerowany

Finezyjny grzejnik łazienkowy Sunerzha – teoretycznie klasyczny kaloryfer drabinkowy, a jednak małe „urozmaicenia” w formie zawiniętych spiralnie rurek robią różnicę!

Loftowy grzejnik Radox Vertica D Horizontal

Poziomy grzejnik loftowy Vertica D Horizontal oferuje piękno precyzyjnych linii i doskonałej estetyki w eleganckiej formie. Mamy do wyboru wykończenie lakierowane proszkowo na kolory z palety Radox, więc dobierzemy idealny odcień do naszej loftowej aranżacji.

Grzejnik łazienkowy Radox Combi Chrom

Dekoracyjny grzejnik łazienkowy będący połączeniem kwadratu z prostokątem, czyli geometryczna harmonia w srebrnym wydaniu!

Pionowy grzejnik dekoracyjny Radox Tosca

Duża moc pionowego grzejnika Tosca to oszczędność wody i energii. Ich prosta konstrukcja i minimalistyczny design sprawiają, że będą pasować do każdego pomieszczenia.

 

Przedstawiliśmy tylko kilka wybranych propozycji AG GrzejnikiDesign ze strony artykulygrzewcze.pl. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru designerskich grzejników do swojego domu – postaw na ciepło, które zdobi!