Internetowy sklep techniczno-narzędziowy EBMiA to miejsce, które powinien znać każdy entuzjasta robotyki, techniki budowy maszyn czy automatyki. Powód? Ponad 200 000 elementów do naprawy i budowy różnego rodzaju maszyn, od najmniejszej śrubki po kompletne moduły i narzędzia. A wszystko dostępne w jednym miejscu w sieci.

Jeśli pasjonujesz się maszynami numerycznymi i obrabiarkami CNC lub po prostu kochasz technikę i inżynierię praktyczną koniecznie odwiedź wyjątkowy sklep www.ebmia.pl, ponieważ jego asortyment na pewno zrobi na Tobie wrażenie.

Ponad 200 000 elementów do naprawy i budowy maszyn

Od początku swojej działalności (2005 rok) sklep EBMiA skupia się na wysokiej jakości i różnorodności oferowanych produktów. Znajdziesz tu bogaty asortyment mniejszych elementów, między innymi łożyska, elementy techniki liniowej, paski klinowe, paski zębate, koła pasowe, koła zębate, uszczelnienia techniczne, łańcuchy, śruby trapezowe, silniki elektryczne, falowniki, serwonapędy, sterowniki PLC, czujniki, przełączniki, przewody, chemię techniczną, tworzywa sztuczne, profile aluminiowe, śruby, nakrętki, tłoki, pokrętła i wiele innych produktów.

W ofercie sklepu ebmia.pl do kupienia są także kompletne maszyny, narzędzia i wyposażenie. W kategorii narzędzi skrawających dostępne są frezy, wiertła, noże tokarskie, gwintowniki i narzynki, w kategorii „narzędzia pomiarowe” klienci znajdą suwmiarki, średnicówki, głębokościomierze, mikrometry, czujniki zegarowe, a w oprawach narzędziowych do kupienia są uchwyty, oprawki VDI czy tuleje redukcyjne.

Sklep EBMiA oferuje ponadto imadła (maszynowe, wiertarskie, ślusarskie), narzędzia ścierne (tarcze do cięcia, krążki ścierne, ściernice listkowe) oraz narzędzia spawalnicze, w tym elektrody otulone, druty spawalnicze i pręty spawalnicze.

Dostęp do najlepszych krajowych i zagranicznych produktów

W ramach rozwoju przedsiębiorstwa EBMiA od lat współpracuje z renomowanymi producentami i dystrybutorami elementów budowy maszyn z kraju i z zagranicy (np. Gates, Bea, Hiwin, THK oraz Bison-bial) oraz stale poszerza siatkę swoich biznesowych kontaktów. Dzięki temu klienci w Polsce mają dostęp do najlepszych, oryginalnych urządzeń i elementów przydatnych przy naprawach i konstruowaniu różnego rodzaju maszyn.

Odnalezienie się w gąszczu produktów ułatwia precyzyjny podział na kategorie i podkategorie. Firma oferuje klientom sklepu także regularne promocje i rabaty, dlatego warto śledzić ich stronę oraz oficjalny profil na Facebooku. Sklep sprawnie realizuje zamówienia i oferuje pomoc techniczną w razie problemów z montażem zakupionych produktów. Odwiedź sklep www.ebmia.pl już dziś.